Hakkımızda

   Oldukça popüler olan 3d yazıcılar, her geçen gün daha geniş bir kullanım sahasına sahip olmaktadır. Bu nedenle 3d yazıcılar için filament ihtiyacı da doğal olarak artmaktadır. Eğer sizler de 3 boyutlu yazıcılar için doğal ve kaliteli filament arıyorsanız, MicroZEY’e hoş geldiniz! Bizler, kaliteli ve sağlıklı filament kullanımını desteklemek adına sizlere yardımcı olmaktayız.

   2018’de kurulan MicroZEY, kaliteden ödün vermeyen bir hizmet anlayışını benimsemektedir. Bu nedenle yerli filament üretimi konusunda geleceğe ışık tutan çözümler üretmekteyiz. Müşteri memnuniyetini temel aldığımız web sitemizde, güvenilir ve kaliteli bir alışveriş deneyimi de elde edebilirsiniz. Peki biz kimiz? Neler yapıyoruz? Ürünlerimiz neler? Gelin hepsine birlikte göz atalım.

Neler Yapıyoruz?

   MicroZEY olarak bizler, çevre dostu malzemelerden filament üretimi sağlamaktayız. Bilindiği gibi petrol bazlı ABS filamentler, hem doğa hem de insan sağlığı açısından zararlıdır. Bu nedenle gıda ambalajı ve sağlık sektöründe kullanılması tercih edilmez. Ancak bu tür sektörlerde de filament ihtiyacı bulunmaktadır. İşte tam bu noktada, PLA filament üretimi ile birlikte sizlere zengin bir seçenek sağlıyoruz. Dilerseniz sağlık sektöründe dilerseniz de eğitim sektöründe farklı tür filament seçeneklerinden faydalanarak hem sağlığınızı hem de bütçenizi koruyabilirsiniz. Çünkü MicroZEY, ihtiyaca yönelik çözüm sağlamak konusunda her zaman sizlerin yanındadır.

 

   MicroZEY olarak sunduğumuz ürünler, internet üzerinden kolay bir şekilde tedarik edilebilir. Web sitemiz, 256 Bit SSL güvenlik sertifikasına sahiptir. Bu nedenle dilediğiniz gibi alışveriş yapabilir ve güvenlik endişelerinizi ortadan kaldırabilirsiniz. İnternetten güvenli bir şekilde filament satın almak istiyorsanız, web sitemizdeki ürünlere şimdi göz atabilirsiniz. Sizlere özel kampanyalarımızdan faydalanmak istiyorsanız, hesabınızı düzenli olarak kontrol edebilirsiniz.

   Güvenlik ve kalite, ürettiğimiz her bir ürünün ruhuna işlemektedir. Bu nedenle satın alacağınız ürünler, doğa dostu bir yapıya sahiptir. Ek olarak insan sağlığı açısından da güvenilir olan yerli filamentlerimiz, geleceğe güvenle eserler bırakmanızı amaçlamaktadır.

 

Ürünlerimiz Neler?

   MicroZEY olarak sunduğumuz ürünler, zengin seçeneklere sahiptir. Şu anda yerli filament üretimi yaptığımız tesisimizde, ihtiyacınızı karşılamak amacıyla çözümler sunuyoruz. En çok tercih edilen ürünlerimiz ise kısaca şunlar;

 

  • PLA+
  • PLA Premium
  • ABS Pro
  • ABS Premium
  • PET-G
  • PC
  • PA6
  • PA12

 

   Sunduğumuz ürünlerin çapı, 1.75 mm değerindedir. Tamamen yerli ürün olan filamentlerimiz % + - 0.05 çap toleransı ve 0.01 dairesellik değerine sahiptirler. Sunduğumuz ürünler; sağlık ve gıda sektöründe kullanıma uygundur. Özellikle de PLA ürünleri sağlık ve gıda sektöründe kullanılmak üzere nişasta içeren ürünlerden imal edilmektedir. Ürünlerimizde Reach ve Rosh standartlarına uygun renklendiriciler kullanılmaktadır. Bu nedenle insan sağlığı açısından olumsuz bir etki yaratmamaktadır. ABS filamentlerimiz ise petrol bazlı ürünlerden imal edilmektedir. Bu nedenle her bir ürünün farklı bir kullanım amacı bulunmaktadır. Eğer ilk defa filament satın alacaksanız, bizimle iletişime geçerek yardım alabilirsiniz. Bu sayede hangi tür filamente ihtiyacınız olduğunu birlikte keşfedebiliriz.

 

Neden MicroZEY?

   Çünkü biz, insan ve doğa sağlığına değer veriyoruz. Bunu, yerli filament üretimi ile sağlıyoruz. Geniş seçeneklerimiz sayesinde, dilediği renk tonuna ait filament satın alabilir ve seçeneklerinizi genişletebilirsiniz.

   Farklı malzemelerden imal ettiğimiz filamentler, MicroZEY güvencesi altında satışa sunulmaktadır. Güvenilir bir online alışveriş deneyimi elde etmek isteyenler, web sitemiz üzerinden diledikleri ürünü seçerek sipariş verebilirler. Üyelere özel profil hesapları sayesinde siparişinizi takip edebilir ve size özel avantajlardan da yararlanabilirsiniz. Üstelik her hafta güncellenen indirimlerimiz sayesinde dilediğiniz ürünü uygun fiyatlara elde edebilirsiniz.

MicroZEY Avantajları Nelerdir?

   MicroZEY’de sadece filament satışı bulunmamaktadır. Aynı zamanda blog sayfamızı inceleyerek filamentler ve 3 boyutlu yazıcılar hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Ek olarak web sitemizde yer alan faydalı videolar, üç boyutlu yazıcılar ile yeni tanışanlar için idealdir. MicroZEY, hem filament satışı hem de 3d yazıcılar konusunda sizlere rehberlik eden bir markadır. Eğer MicroZEY kalitesi ile tanışmak istiyorsanız, hemen hesap oluşturabilir ve şimdi alışveriş yapabilirsiniz. Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız, ürün açıklamalarına göz atabilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

   MicroZEY olarak sizlere sunduğumuz filamentler, farklı kart tipleri ile satın alıma uygundur. Visa ve MasterCard seçenekleri sayesinde farklı kart türleri üzerinden de kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Eğer ürünlerimizi iade etmek isterseniz, İade ve Değişim sayfasından gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Siparişlerinizi takip etmek istiyorsanız, üyelik bilgilerinizle sisteme giriş yapabilirsiniz.

   Yeni ve indirimli ürünler, belirli periyotlarla güncellenmektedir. Bu nedenle MicroZEY ana sayfasına göz atarak ürünlerimizi düzenli olarak kontrol edebilirsiniz. Farklı türdeki filament çeşitlerinden hangisini satın alacağınızı bilmiyorsanız, bizimle iletişime geçmenizi ya da ürün açıklamasını detaylı bir şekilde okumanızı tavsiye ederiz. Dilerseniz blog sayfasından da ürünlerimiz hakkında ipuçları ve tavsiyeler alabilirsiniz. Bir diğer seçenek olarak, faydalı videolara göz atarak uygulama eğitimi de alabilirsiniz. Eğer geleceği güvenle inşa etmek istiyorsanız, MicroZEY olarak bizimle birlikte bugün başlayabilirsiniz. MicroZEY olarak, sunduğumuz yerli üretim filamentlerle birlikte bu konuda sizlere yardımcı olabiliriz.