Menü
Sepetim

Hakkımızda

    2017 yılından beri Türkiye’deki kişi ve kurumların daha verimli üretim yapmasını ve dünya ile rekabet etmesine olanak sağlıyoruz. Birçok marka, üretici, kültür-sanat kurumu, tasarım ofisi, Ar-Ge merkezi ve eğitim kurumunun üretim maliyetlerini düşürmesine katkı sağlıyoruz. İş, tasarım ve eğitim akışlarını 21. yüzyıl becerilerine sahip ekibimizle verimli hale getiriyoruz.
 
  MICROZEY olarak sunduğumuz ürünler, internet üzerinden kolay bir şekilde tedarik edilebilmektedir. Web sitemiz, 256 Bit SSL güvenlik sertifikasına sahiptir. Güvenli bir şekilde filament satın almak istiyorsanız web sitemizdeki ürünlere şimdi göz atabilirsiniz. Sizlere özel kampanyalarımızdan faydalanmak istiyorsanız, hesabınızı düzenli olarak kontrol edebilirsiniz.

   Web sitemizde sadece filament satışı bulunmamaktadır. Aynı zamanda blog sayfamızı inceleyerek filamentler ve 3 boyutlu yazıcılar hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Ek olarak web sitemizde yer alan faydalı videolar, üç boyutlu yazıcılar ile yeni tanışanlar için idealdir. Microzey, hem filament satışı hem de 3d yazıcılar konusunda sizlere rehberlik eden bir markadır. Eğer Microzey kalitesi ile tanışmak istiyorsanız, hemen hesap oluşturabilir ve şimdi alışveriş yapabilirsiniz. Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız, ürün açıklamalarına göz atabilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

   Yeni ve indirimli ürünler, belirli periyotlarla güncellenmektedir. Bu nedenle MicroZEY ana sayfasına göz atarak ürünlerimizi düzenli olarak kontrol edebilirsiniz. Farklı türdeki filament çeşitlerinden hangisini satın alacağınızı bilmiyorsanız, bizimle iletişime geçmenizi ya da ürün açıklamasını detaylı bir şekilde okumanızı tavsiye ederiz. Dilerseniz blog sayfasından da ürünlerimiz hakkında ipuçları ve tavsiyeler alabilirsiniz. Bir diğer seçenek olarak, faydalı videolara göz atarak uygulama eğitimi de alabilirsiniz.